Fırsat Eğitim: Devexpress Dashboard ile İş Zekası ve Veri Analitiği

Dünyanın en önemli profesyonel eğitim kurumlarından biri olan Udemy’den bir eğitim fırsatını tavsiye etmek istiyoruz. Visual Studio, Temel seviyede programlama ve database bilgisine sahip olanlar için Devexpress Dashboard ile İş Zekası ve Veri Analitiği eğitiminin bu yazımızın sonunda satın alma linkini bulacaksınız.

İş hayatında ilerleme kat etmek ve kariyer basamaklarını hada hızlı atlamak için becerileri geliştirmek oldukça önemli. Sertifikalı eğitim programları her kademeden profesyonel için kritik değere sahip. Bu yazımızda Udemy’nin Devexpress Dashboard ile İş Zekası ve Veri Analitiği eğitimine dikkat çekmek istiyoruz. Bu kursu alan öğrenciler veritabanında bulunan verileri görsel, interaktif ve analitik şekilde değerlendirebilecekler ve bu raporları kendileri oluşturabilecekler.


EĞİTİM HANGİ BECERİLERİ KAZANDIRACAK?

Dahası, dakikalar içerisinde görsel, analitik raporlar oluşturup bunu masaüstü, web ve mobilde yayınlayabileceklerdir. Eğitimi başarıyla tamamlayanlar ayrıca büyük veriler ile çalışmayı öğrenecek ve büyük verilerin performanslı şekilde nasıl kullanıldığını öğrenecekler.

Bu eğitimi alanların elde edeceği bir diğer yetenek de veri ambarı (Data Warehouse) oluşturmayı öğrenmek ve örnek uygulamalar ile kendi veri ambarlarını oluşturabilmek olacak. Devexpress Dashboard ile İş Zekası ve Veri Analitiği eğitimine veri ile uğraşan herkes, yazılımcılar, iş zekası uzmanları, veri ile uğraşan öğrenciler ve BT çalışanları katılabilir.