Kurumsal Bakım Anlaşması

       Noktabilgisayar, iş yapış şeklinize göre ihtiyaçlarınızı tespit eder ve ihtiyaçlarınıza göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen uzman ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir.

Network Kurulumları

   Firmaların ihtiyacı olan network alt yapısı kablolamadan başlayıp server ve pc entegrasyonuna kadar bütün işlemler uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Network kurulumlarında firmaların ihtiyacı olan her türlü UTP ve      Fiber Optik kablolama veya kablosuz ağ kurulumları yapılmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

   Noktabilgisayar, iş yapış şeklinize göre ihtiyaçlarınızı tespit eder ve ihtiyaçlarınıza göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen uzman ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. Noktabilgisayar, Hizmet Sözleşmeli olarak çalıştığı tüm firmalara danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Teknik Personel Bulundurma

   Değişen dinamikler ve artan talepler sistemlere anında ve yerinde müdahale gerektiren durumlar oluşturmaktadır. Anında ve yerinde müdahale gerektiren durumlar için işletme içerisinde teknik uzman bulundurulması gerekmektedir. Böyle bir durumda firmaların bu ihtiyaçları tarafımızdan karşılanabilmektedir. Bulundurulan teknik uzman çıkan sorunlara anında müdahalede bulunmakta ve aynı zamanda periyodik kontrolleri de gerçekleştirmektedir.

      Sistemlerin karmaşıklığı ve çeşitliliği farklı uzmanlıkları gerektiren teknik personellerin ihtiyaç duyulmasına da neden olmaktadır. Farklı uzmanlık gerektiren talepler, bulundurulan teknik uzman tarafımızdan desteklenerek veya merkezimizde ki teknik uzmanlar tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle firmanın birden fazla personel bulundurmasını ortadan kaldırmaktayız.

Sistem Kontrolü

  • Sisteminiz güvenlik taramasından geçirilir

  • Lisanslarınızın durumu çıkartılır.

  • Bilgisayar envanteriniz tespit edilir.

  • Network güvenlik açıklarınız tespit edilir.

  • Bilgisayarlardaki güvenlik açıkları tespit edilir.

Online Destek

   Online Destek, müşteri yerine gitmeden soruna uzaktan internet hattı üzerinden uzman personelimiz aracılığı ile uzak bağlantı yazılımları kullanılarak soruna müdahale edilmesidir.

Bu sayede hızlı müdahale gerçekleşmekte zamandan ve masrafdan tasarruf edilmektedir.

Web Tasarım

   Hedef kitlenizin kullanım alışkanlıklarına ve yeni teknolojiye göre kurumunuzu, hizmetlerinizi, ürünlerinizi, çalışmalarınızı etkili bir anlatım ve seçkin görsellerle sunacağınız bir web sitesini sahip olduğumuz bilgi birikimiyle size özel tasarlamaktayız.

Mailing Hizmeti / Tasarımı

   Müşterilerinize hatırlatma, bilgilendirme, tanıtım, reklam gibi içerikleri doğrudan iletmeniz için farklı bir iletişim stratejisi kuruyoruz. Sizlere rekabet avantajı ve katma değer sağlayan özel çözümler üretirken doğru tasarım ile yollayacağınız mailleri daha etkili hale getirmek için tasarımlarınızı özelleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi / İçerik Planlama ve Tasarım

   Markanızın sosyal medya hesapları için; sosyal medya stratejileri, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, hedeflerinize uygun içerik üretimi, metin oluşturma, post ve story tasarımı ile markanızı sosyal medya da tanıtıyoruz. Önerilerimizi dinlemek isterseniz sizi bir kahveye bekleriz.

Grafik Tasarım

Satışa giden yolda iyi bir kurumsal görünüm size artı değer kazandıracaktır. Markanızla bütünleşen bir Logo, kurumsal kimlik, landing page, banner tasarım hizmetlerini size özel çözüm ve içerik üreterek sunmaktayız. İyi bir tasarım, iş hayatınızı kolaylaştırır, müşteri kalitenizi yükseltir.

© 2018 by Nokta Bilgisayar

Orta Mah. Şirin Sokak No. 5
Kat. 3 Daire . 5-6

Bayrampaşa / İstanbul

noktabilgisayardestek
noktabilgisayardestek

Hafta içi        08:30 – 18:30

Hafta sonu   09:00 – 14:00

T:  (0850) 346 46 64

T:  (0212)   567 57 50 - 51
F:  (0212)   567 57 45